close
تبلیغات در اینترنت
خرید دامنه

مشاوره تلفنی درمان بیماری ها متخصص گیاهان دارویی و طب سنتی حکیم محمد صدیقی

– 09120580638-02165114469–09155077358 – 

مشاوره طب سنتی انلاین در تلگرام

ایدی پاسخگو سوالات پزشکی  @Kh_sedighi
    کانال طب سنتی
https://telegram.me/atarishahjahan

و درمان تمام بیماری ها در طب سنتی و گیاهان داروی

مشاوره 09120580638 - 09155077358

از جمله درمان های:

جنسی+ چاقی و لاغری+دیابت+الزایمر+نازایی+سنگ کلیه+لک های صورت

+سردرد های شدید+دیسک کمر و رگ سیاتیک+پوکی استخوان+تقویت کننده اعصاب،آرام بخش،تقویت کننده قلب،ضدانگل قوی،تصفیه کننده خون.

و درمان معده+درمان تقویت حافظه+درمان یائسگی+درمان...

√ رفع سنگ کلیه.سنگ مثانه.سنگ کیسه صفرا
درمان عفونت و کیستها
√درمان سردرد های میگرنی و سینوزیتی
√درمان بیماری های قلبی و عروقی وتصلب شرائین و واریس
√ درمان آسم و تنگی نفس
√درمان گیاهی مغز و اعصاب و ضد افسردگی
√درمان بیماری پوستی و اگزما
√درمان درد مفاصل و استخوانی و عضلات
سیاتیک رفع ورم عضلات و نقرص 
√رفع بواسیر و شقاق مقعد،سندروم روده،رفع یبوست و اسهال
√رفع ورم معده و روده،ضد نفخ،درمان سوهاضمه و گوارش
√درمان کاهش چربی خون،کلسترول خون،قند خون(دیابت)،فشار خون
√جلوگیری از ریزش مو و تحریک رشد مو سر و ابرو
√رفع پلاک میکروبی دندان و ضد التهاب لثه و حفره دهان
√درمان بیماری های دستگاه تناسلی(نازایی.و قاعده اور)
و درمان پروستات 
√افزایش شیر مادر،تسکین درد های قاعدگی و انواع بیماری زنان
√برطرف‌کردن بوهای نامطبوع بدن
√تقویت نیرو جنسی و بازگشت نیروی جوانی
√برطرف کردن کم خونی

+دمنوش های مفید+عرقیات مفید+ و هر بیماری دیگری..

درمان با گیاهان دارویی و طب سنتی
حکیم محمد صدیقی
تهران و کرج حضوری میتونید تشریف بیارید وشعبه گیلان رو هماهنگ کنید
شهرستان ویزیت تلفنی و ارسال ازمایشات
در تلگرام واتس اپ و سروش
  09120580638-02165114469–09155077358  

پودر گیاهی مارایا تنگ کننده واژن

تنگ کننده واژن گیاهی

 

برای اطلاعات بیشتر در مورد ماریانا طریقه خرید مصرف روی عکس کلیک کن 

 

 

 

عکس روغن خراطین حجم دهنده طب سنتی 

روغن خراطین

روغن خراطین

روغن خراطین الت تناسلی

روغن خراطین برای اقایان

برای اطلاعات بیشتر در مورد روغن خراطین روعکس بالا کلیک کن

 
 
قوانين مرتبط با بهداشت حرفه اي
loading...

بهداشت حرفه ای کرمانشاه

 ماده 91 : كارفرمايان و مسئولان كليه واحدهاي موضوع ماده 85 اين قانون مكلفند براساس مصوبات شوراي عالي حفاظت فني براي تامين حفاظت و سلامت و بهداشت كارگران در محيط كار،وسايل و امكانات لازم را تهيه و در اختيار آنان قرار داده و چگونگي كاربرد وسايل فوق الذكر را به آنان بياموزند و در خصوص رعايت مقررات حفاظتي بهداشتي نظارت نمايند.افراد مذكور نيز ملزم به استفاده و نگهداري از وسايل حفاظتي و بهداشت فردي و اجراي دستورالعملهاي مربوطه كارگاه مي باشند . ماده 92 : كليه واحدهاي موضوع ماده 85 اين قانون كه شاغلين…

قوانين مرتبط با بهداشت حرفه اي

 ماده 91 : كارفرمايان و مسئولان كليه واحدهاي موضوع ماده 85 اين قانون مكلفند براساس مصوبات شوراي عالي حفاظت فني براي تامين حفاظت و سلامت و بهداشت كارگران در محيط كار،وسايل و امكانات لازم را تهيه و در اختيار آنان قرار داده و چگونگي كاربرد وسايل فوق الذكر را به آنان بياموزند و در خصوص رعايت مقررات حفاظتي بهداشتي نظارت نمايند.افراد مذكور نيز ملزم به استفاده و نگهداري از وسايل حفاظتي و بهداشت فردي و اجراي دستورالعملهاي مربوطه كارگاه مي باشند

.

ماده 92 : كليه واحدهاي موضوع ماده 85 اين قانون كه شاغلين در آنها به اقتضاي نوع كار در معرض بروز بيماريهاي ناشي از كار قرار دارند بايد براي همه افراد مذكور پرونده پزشكي تشكيل دهند و حداقل سالي يكبار توسط مراكز بهداشتي درماني از آنها معاينه و آزمايشات لازم به عمل آورند و نتيجه را در پرونده مربوطه ضبط نمايند .

تبصره1ماده92 : چنانچه با تشخيص شوراي پزشكي نظر داده شود كه فرد معاينه شده به بيماري ناشي از كار مبتلا يا در معرض ابتلا باشد،كارفرما و مسئولين مربوطه مكلفند كار او را براساس نظريه شوراي پزشكي مذكور بدون كاهش حق السعي در قسمت مناسب ديگري تعيين نمايند.

ماده 93 : به منظور جلب مشاركت كارگران و نظارت برحسن اجراي مقررات حفاظتي و بهداشتي در محيط كار و پيشگيري از حوادث و بيماريها،در كارگاههايي كه وزارت كار و امور اجتماعي و وزارت بهداشت،درمان و آموزش پزشكي ضروري تشخيص دهند كميته حفاظت فني و بهداشت كار تشكيل خواهد شد.

تبصره1ماده93 :كميته مذكور از افراد متخصص در زمينه حفاظت فني و بهداشت حرفه اي و امور فني كارگاه تشكيل مي شود و از بين اعضاء دو نفر شخص واجد شرايطي كهمورد تائيد وزارتخانه هاي كار و امور اجتماعي و بهداشت،درمان و آموزش پزشكي باشند تعيين مي گردند كه وظيفه اشان برقراريارتباط ميان كميته مذكور با كارفرما و وزارت كار و امور اجتماعي و وزارت بهداشت،درمان و آموزش پزشكي مي باشند.

ماده 95 : مسئوليت اجراي مقررات و ضوايط فني و بهداشت كار به عهده كارفرما يا مسئولين واحدهاي موضوع ذكر شده در ماده 85 اين قانون خواهد بود هرگاه براثر عدم رعايت مقررات مذكور از سوي كارفرمايا مسئولين واحد،حادثه اي رخ دهد شخص كارفرما يا مسئول مذكور از نظر كيفري و حقوقي و نيز مجازاتهاي مندرج در اين قانون مسئول است.

تبصره 1 ماده96 : وزارت بهداشت،درمان و آموزش پزشكي مسئول برنامه ريزي ،كنترل،ارزشيابي و بازرسي در زمينه بهداشت كار و درمان كارگري بوده و موظف است اقدامات لازم را در اين زمينه به عمل آورد.

ماده 98 : بازرسان كار وكارشناسان بهداشت كار در حدود وظايف خويش حق دارند بدون اطلاع قبلي در هر موقع از شبانه روز به موسسات مشمول ماده85 اين قانون وارد شده و به بازرسي بپردازند و نيز مي توانند به دفاتر و مدارك مربوطه در موسسه مراجعه و در صورت لزوم از تمام يا قسمتي از آنها رونوشت تحصيل نمايند.

ماده 99 : بازرسان كار وكارشناسان بهداشت كار حق دارند به منظور اطلاع از تركيبات موادي كه كارگران با آنها در تماس مي باشند و يا در انجام كار مورد استفاده قرار مي گيرند، به اندازه اي كه براي آزمايش لازم است در مقابل رسيد نمونه بگيرند و به روساي مستقيم خود تسليم نمايند .

ماده100 : كليه بازرسان كار وكارشناسان بهداشت حرفه اي،داراي كارت ويژه برحسب مورد با امضا وزير كار و امور اجتماعي يا وزير بهداشت ،درمان و آموزش پزشكي هستند كه هنگام بازرسي بايد همراه آنها باشند و در صورت تقاضاي مقامات رسمي يا مسئولين كارگاه ارائه شود.

ماده 101 : گزارش بازرسان كار وكارشناسان بهداشت كار در موارد مربوطه به حدود وظايف و اختياراتشان در حكم گزارش ضابطين دادگستري خواهد بود.

ماده 104 : كارفرمايان وديگر كساني كه مانع ورود بازرسان كار يا كارشناسان بهداشت كار به كارگاههاي مشمول اين قانون گردند و يا مانع انجام وظيفه ايشان شوند يا از دادن اطلاعات و مدارك لازم به آنان خودداري نمايند. حسب مورد به مجازاتهاي مقرر در اين قانون محكوم خواهند شد.

تبصره1ماده105 : وزارت كار و امور اجتماعي و وزارت بهداشت،درمان و آموزش پزشكي،حسب مورد گزارش بازرسان كار و كارشناسان بهداشت حرفه اي از دادسراي محل ودر صورت عدم تشكيل دادسراي از دادگاه عمومي محل تقاضا خواهند كرد فورا قرار تعطيل و لاك و مهر تمام يا قسمتي از كارگاه را صادر نمايند،دادستان بلافاصله نسبت به صدور قرار اقدام و قرار مذكور پس از ابلاغ قابل اجراست. دستور رفع

تعطيل توسط مرجع مزبور در صورتي صادر خواهد شد كه بازرسان كار وكارشناسان بهداشت حرفه اي و يا كارشناسان ذيربط دادگستري رفع نواقص و معايب موجود را تائيد نموده باشند .

تبصره3 ماده 105 : كارفرما مكلف است در ايامي كه به علت فوق كار تعطيل مي شود مزد كارگران كارگاه را بپردازند.

ماده 147: دولت مكلف است خدمات بهداشتي درماني را براي كارگران و كشاورزان مشمول اين قانون و خانواده آنان فراهم سازد.

ماده 156: دستورالعملهاي مربوط به تاسيسات كارگاه از نظر بهداشت محيط كار مانند غذاخوري،حمام و دستشويي برابر آئين نامه اي خواهد بود كه توسطوزارت بهداشت درمان آموزش پزشكي تصويب وبه مرحله اجرا در خواهدآمد.

ماده 193 : وزارت كار و امور اجتماعي و وزارت بهداشت،درمان و آموزش پزشكي حسب مورد به منظور تامين كادر متخصص سرپرستي در صورت لازم به افرادي كه در واحدها به عنوان سزپزست تعيين شده اند آموزشهاي لازم را در زمينه مسائل ناظر به روابط انساني،روابط كار و ايمني و بهداشت كار خواهند داد.

آئين نامه مربوط توسط شورايعالي كار تهيه و حسب مورد به تصويب وزراي كار و امور اجتماعي و بهداشت،درمان و آموزش پزشكي مي رسد.

ج)قانون حفاظت و بهسازي محيط زيست :

ماده10 : مقررات جلوگيري از آلودگي يا تخريب محيط زيست و جلوگيري از پخش و ايجاد صداهاي زيان آور به محيط زيست و همچنين تعيين معيار و ميزان آلودگي موضوع ماده9 و محدوديت و ممنوعيتهاي مربوط به حفظ و بهبود و بهسازي محيط زيست به موجب آئين نامه هايي خواهد بود كه به تصويب كمسيونهاي كشاورزي و منابع طبيعي و بهداري و دادگستري مجلسين برسد.

ماده 11 : سازمان با توجه به مقررات و ضوابط مندرج در آئين نامه هاي مذكور در ماده 10 كارخانجات و كارگاههايي كه موجبات آلودگي محيط زيست را فراهم مي نمايند مشخص و مراتب را كتبا با ذكر دلائل برحسب مورد به صاحبان يا مسئولان آنها اخطار مي نمايد كه ظرف مدت معين نسبت به رفع موجبات آلودگي مبادرت يا از كار و فعاليت خودداري كنند.در صورتيكه در مهلت مقرر اقدام ننمايند به دستور سازمان كار و فعاليت آنها ممانعت به عمل خواهد آمد.در صورتيكه اشخاص ذينفع نسبت به اخطار يا دستور سازمان معترض باشند مي توانند به دادگاه شهرستان محل شكايت بنمايند دادگاه فورا و خارج از نوبت به موضوع رسيدگي مي كند و در صورتيكه اعتراض را وارد تشخيص دهد راي به ابطال اخطار يا رفع ممانعت خواهد داد. راي دادگاه قطعي است.

ماده 12 : صاحبان يا مسئولان كارخانجات و كارگاههاي موضوع ماده 11 مكلفند به محض ابلاغ دستور سازمان، كار يا فعاليت ممنوع شده را متوقف يا تعطيل نمايند . ادامه كار يا فعاليت مزبور منوط به اجازه سازمان يا راي دادگاه صلاحيتدار خواهد بود.در صورت تخلف به حبس جنحه اي از شصت و يك روز تا يكسال و يا پرداخت جزاي نقدي از پنج هزار ريال يا بهر دو مجازات محكوم خواهند شد.

د)قانون مجازات اسلامي:

ماده 16: تعزير و تاديب و يا عقوبتي است كه نوع و مقدار آن در شرع تعيين نشده است و به نظر حاكم واگذار شده است از قبيل حبس و جزاي نقدي و شلاق كه ميزان شلاق بايد از مقدار حد كمتر باشد.

ماده 17 : مجازات بازدارنده ، تاديب يا عقوبتي است كه از طرف حكومت به منظور حفظ نظم و مراعات مصلحت اجتماع در قبال تخلف از مقررات و نظامات حكومتي تعيين مي گردد.از قبيل حبس،جزاي نقدي،تعطيل محل كسب،لغو پروانه محروميت از حقوق اجتماعي و اقامت در نقطه يا نقاط معين و منع از اقامت در نقطه يا نقاط معين و مانندآن.

ماده 688 : هر اقدامي كه تهديد عليه بهداشت عمومي شناخته شود از قبيل" آلوده كردن آب آشاميدني يا توزيع آب آشاميدني آلوده،دفع غير بهداشتي فضولات انساني و دامي و مواد زائد،ريختن مواد مسموم كننده در رودخانه ها،زباله در خيابانها و كشتار غير مجاز دام،استفاده غير مجازفاضلاب خام يا پساب تصفيه خانه هاي فاضلاب براي مصارف كشاورزي ممنوع مي باشد و مرتكبين چناچه طبق قوانين خاص مشمول مجازات شديدتري نباشند به حبس تا يكسال محكوم خواهند شد.

ه) قانون تامين اجتماعي :

ماده 60 : حوادث ناشي از كار حوادثي كه در حين انجام وظيفه و به سبب آن براي بيمه شده اتفاق مي افتد . مقصود از حين انجام وظيفه تمام اوقاتي است كه بيمه شده در كارگاه يا مؤسسه وابسته يا ساختمانها و محوطه آن مشغول كار باشدو يا به دستور كارفرما در خارج از محوطه كارگاه عهده دار انجام ماموريتي باشد. اوقات مراجعه به درمانگاه و يا بيمارستان و يا براي معالجات درماني و توانبخشي و اوقات رفت و برگشت بيمه شده از منزل به كارگاه جز اوقات انجام وظيفه محسوب مي شود مشروط براينكه حادثه در زمان عادي رفت وبرگشت به كارگاه اتفاق افتاده باشد. حوادثي كه براي بيمه شده در حين اقدام براي نجات ساير بيمه شدگان و مساعدت به آنان اتفاق مي افتد حادثه ناشي از كار محسوب مي شود.

ماده 61 : بيماريهاي حرفه اي به موجب جدولي كه به پيشنهاد هيئت مديره به تصويب شوراي عالي سازمان خواهد رسيد تعيين مي گردد. مدت مسئوليت سازمان نسبت به درمان هريك از بيماريهاي حرفه اي پس از تغيير كار بيمه به شرحي است كه در جدول مزبور قيد مي شود .

ماده 66 : در صورتيكه ثابت شود وقوع حادثه مستقيما ناشي از عدم رعايت مقررات حفاظت فني و بروز بيماري ناشي از عدم رعايت بهداشتي و احتياط لازم از طرف كارفرما يا نمايندگان او بوده سازمان هزينه هاي مربوط به معالجه و غرامت و مستمريها و غيره را پرداخت و طبق ماده50 اين قانون از كارفرما مطالبه و وصول خواهد نمود.

ماده 88 : انجام خدمات بهداشتي مربوط به محيط كار به عهده كارفرمايان است. بيمه شدگاني كه در محيط كار با مواد زيان آور از قبيل گازهاي سمي،اشعه و غيره تماس داشته باشند بايد حداقل سالي يكبار از طرف سازمان معاينه پزشكي شوند.

ماده 90 : افراد شاغل در كارگاهها بايد قابليت و استعداد جسماني متناسب با كارگاههاي مرجوع داشته باشند بدين منظور كارفرمايان مكلفند قبل از به كار گماردن آنها ترتيب معاينه پزشكي آنها را بدهند.

درصورتيكه پس از استخدام مشمولين قانون معلوم شود كه نامبردگان در حين استخدام قابليت و استعداد كار مرجوع را نداشته و كارفرما در معاينه پزشكي آنها تعلل كرده است و بالنتيجه بيمه شده دچار حادثه شده و يا بيماريش شدت يابد سازمان مقررات اين قانون را در مورد بيمه شده اجرا و هزينه هاي مربوط را از كارفرما طبق ماده50 اين قانون مطالبه و وصول خواهد نمود.

منبع:

سايت دانشگاه علوم پزشکی ایران

درباره ایمنی ,
حجت بازدید : 128 جمعه 28 بهمن 1390 زمان : 15:58 نظرات ()
مطالب مرتبط
ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
درباره ما
Profile Pic
این وبلاگ متعلق به گروه بهداشت حرفه ای کرمانشاه ورودی 90میباشد. دوستانی که میخواهند به عنوان نویسنده در وبلاگ عضو باشند لطفا مشخصات کامل از جمله پسورد و آیدی خود را به بخش مدیریت وبلاگ ارسال کنند.
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • نظرسنجی
  با تشکر از بازدید شما نقطه ضعف وبلاگ را در کدام گزینه می بینید؟(با تشکر مدیر وبلاگ)




  آمار سایت
 • کل مطالب : 93
 • کل نظرات : 180
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 25
 • آی پی امروز : 6
 • آی پی دیروز : 16
 • بازدید امروز : 32
 • باردید دیروز : 26
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 2
 • بازدید هفته : 58
 • بازدید ماه : 278
 • بازدید سال : 4,330
 • بازدید کلی : 55,758
 • کدهای اختصاصی