close
تبلیغات در اینترنت
خرید دامنه
.............................ظاهرا، دنیا در 21 دسامبر سال 2012 به پایان می رسد!
بشتن
طبیب محمد صدیقی درمان بیماری ها با گیاهان دارویی و طب سنتی
♣کارشناس گیاهان دارویی بیش از 50 سال تجربه♣
کاملترین مجموعه گیاهان دارویی در منطقه
🌺 ترک اعتیاد به روش سنتی به کمک عرقیات گیاهی
🌺 درمان انواع بیماریهای تنفسی و گوارشی
🌺 درمان بیماریهای عصبی و مغزی
🌺 درمان بیماریهای خونی و قلبی
🌺 درمان بیماریهای پوست و مو
🌺 درمان بیماریهای مفصلی و استخوانی و عضلانی
🌺 درمان انواع بیماری زنان ( اختلالات قاعدگی ، داروی زاچی، حاملگی،  جلوگیری از حامگی، رحم و....) 
🌺 درمان بیماری دهان و دندان
🌺 درمان بیماریهای دستگاه تناسلی
🌺 درمان لاغری و چاقی با داروهای ترکیبی
🌺 درمان سنگ کلیه و مثانه و سنگ صفرا و پروستات
شماره هاي تماس: 02165114469 + 09120580638 + 09155077358
طبیب محمد صدیقی درمان بیماری ها با گیاهان دارویی و طب سنتی
ߌترک اعتیاد به روش سنتی به کمک عرقیات گیاهی
ߌدرمان انواع بیماریهای تنفسی و گوارشی
ߌدرمان بیماریهای عصبی و مغزی
ߌدرمان بیماریهای خونی و قلبی
ߌدرمان بیماریهای پوست و مو
ߌدرمان بیماریهای مفصلی و استخوانی و عضلانی
ߌدرمان انواع بیماری زنان ( اختلالات قاعدگی ، داروی زاچی، حاملگی،  جلوگیری از حامگی، رحم و....) 
ߌدرمان بیماری دهان و دندان
ߌدرمان بیماریهای دستگاه تناسلی
ߌدرمان لاغری و چاقی با داروهای ترکیبی
 ߌدرمان سنگ کلیه و مثانه و سنگ صفرا و پروستات
ایا مي دانيد در طب سنتي اصيل ايراني هيچ بيماري بدون درمان نيست 
 شماره هاي تماس: 02165114469 + 09120580638 + 09155077358
♣کارشناس گیاهان دارویی بیش از 50 سال تجربه♣
کاملترین مجموعه گیاهان دارویی در منطقه

.............................ظاهرا، دنیا در 21 دسامبر سال 2012 به پایان می رسد!

.............................ظاهرا، دنیا در 21 دسامبر سال 2012 به پایان می رسد!

.............................ظاهرا، دنیا در 21 دسامبر سال 2012 به پایان می رسد!
.............................ظاهرا، دنیا در 21 دسامبر سال 2012 به پایان می رسد!
آموزش و کدنویسی فایل های گرافیک وردپرس گالری عکس قالب سایت
محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما
 • . تبریک عید نوروز
 • دانلود مجموعه پوستر های ایمنی
 • ....................تبریک تولد (از طرف همه مهندسا)
 • ................. کار دنیا رو ببین!(حجت)
 • شگفتی های جهان
 • ................نمونه برداری از سیاره ها!
 • ............اینم از دغدغه های ترم اولی ها!!!!
 • ................چیزهای کوچک...
 • محل تبلیغات شما

  .............................ظاهرا، دنیا در 21 دسامبر سال 2012 به پایان می رسد!

  این مطلب رو در سه شنبه 28 آذر 1391 ساعت: 2:6 در سایت قرار داده است.

  فرانسه

  ساکنین یک روستا در حوالی کوه بوگاراش در فرانسه (در نزدیکی مرزهای این کشور با اسپانیا) سال گذشته سود زیادی از شایعات مربوط به نزدیک شدن آخر دنیا بردند. زیرا این نقطه به عنوان بهترین محل برای انتظار پایان دنیا تعیین شده. می گفتند که انسان های سیارات دیگر در این نقطه فرود می آیند و تمام کسانی که طلب نجات می کنند را نجات می دهند. دلیل انتخاب این نقطه، ظاهرا فیلم تخیلی استیون اسپیلبرت بود که طبق سناریو، نازی ها تونلی مخفی در زیر شهر بوگاراش درست کرده بودند و بعدها جاسوسان موساد این نقطه را به دقت مورد بررسی قرار دادند.

  بعد از اینکه اعلام کردند محل فرود سفینه فضایی در بوگاراش خواهد بود، گروه زیادی از ماجراجویان در حوزه تحقیقات سیارات و امکان زیست در آنها به این روستای کوچک 200 هزار نفری جذب شدند. طبق پیشگویی ها، روز 21 دسامبر سال 2012، دنیا به پایان می رسد، به همین خاطر از همین امروز مردم به فکر رزرو جا افتاده اند. ژان پیر دلور شهردار بوگاراش چندان از حضور این توریست های خاص خوشحال نیست و دایما به خارجی هایی که در میان کوهها به عبادت و پرستش نیروهای مافوق طبیعت مشغولند ناسزا می گوید. این افراد گاها بدون لباس در میان کوه ها ظاهر می شوند. تقریبا تمامی هتل ها در شهر و حومه پر شده اند، و این در حالی است که سابقا هیچ کس به این نقطه نمی آمد. در میان این توریست ها کارشناسانی هم حضور دارند که جهت آموزش افراد و سخن گفتن با نیروهای فضایی آمده اند و کارگاه هایی به قیمت 800 یورو در یک هفته برگزار می کنند.

  مقامات محلی هشدار می دهند که منطقه از زیرساخت های کافی برای چنین جمعیتی برخوردار نیست و پایان دنیا برای ساکنین این روستای کوچک می تواند زودتر از دسامبر فرا برسد. کارکنان دولتی سعی دارند برای کنترل شرایط در پایان سال 2012 از نیروهای ارتش کمک بگیرند.

  علاوه بر این، هم اکنون تورهای بوراگاش به مقصد یکطرفه در امریکا فروخته می شود. به عبارتی، دیگر دلیلی برای بازگشت آنها به کشورشان وجود ندارد. برخی افراد محلی از این فرصت استفاده کرده و با دیدن سیل توریست ها بلیط نجات می فروشند.

  مکزیک

  وزارت توریسم مکزیک علاقه مندان به حضور در زادگاه مایاها در پایان ماه دسامبر را خوشحال کرد. نزدیک به 52 میلیون توریست در پایان سال 2012 به مکزیک سفر خواهند کرد. به عبارتی 12 میلیون توریست بیش از سال گذشته. توریست ها نزدیک به 14 و نیم میلیون دلار در این کشور هزینه خواهند کرد. با وجود اینکه کارمندان دولتی رسما پیشگویی های مربوط به پایان دنیا را تکذیب کرده اند، اما وزارت خانه مکزیک برنامه ویژه ای را برای توریست ها طراحی کرده. به عنوان مثال، برای برنامه «دنیای مایاها» 8 میلیون دلار بودجه تخصیص داده شده است. در خیابان های این منطقه توضیحات کامل از زندگی مایاها نوشته شده و در هر نقطه توریستی می توان پیشگویی ها راجع به پایان دنیا را مشاهده کرد. در منطقه کومالکالکو واقع در جنوب مکزیک، جایی که باستان شناسان لوح های مربوط به پیشگویی را یافته اند، مسیر اصلی گردشگری احداث شده است. اما جشن باشکوهی که به مناسبت افتتاحیه و آغاز روز 21 دسامبر در نظر گرفته شده است، با تمام این جریانات در تناقض قرار می گیرد.

  به ویژه اینکه در شمال مکزیک – در شبه جزیره یوکاتان، هفتاد شهروند ایتالیایی به طور کامل شهرهای خود را تخلیه کرده و به این منطقه پناهنده شده اند. منطقه ای به مساحت 80 هکتار طی دو سال گذشته خریداری شده و در این فکر بودند که چطور قلعه را زیباتر بنا کنند. در نهایت، شهرک لاس آگیلاس توسط یک معمار مکزیکی به نام کارینا والیپو احداث شد که دارای 24 ساختمان با دیوارهایی به ضخامت 60 سانتیمتر است. در حین ساخت این بناها، از مصالحی استفاده شده که در مقابل تغییرات شدید جوی، ارتعاشات، آتش و طغیان آب مقاومت می کند. با این حال، حضور ایتالیایی ها در این منطقه و در سرزمین مایاها، سبب نارضایتی سازمان مهاجرت مکزیک شده، زیرا گروهی از آنان مشکوک به فعالیت های فرقه ای هستند.

  نروژ

  نروژ از دو سال پیش خود را برای پایان دنیا آماده می کند. در ابتدا همه مطلع شدند که ثروتمندترین مردم زمین، بیل گیتس، نمایندگان شرکت «مونسانتو»، و صندوق راکفلر در حال گشایش بانک جهانی هستند. این بانک مربوط به دانه های گیاهان در تمام دنیا است. کمی بعد این تاسیسات عجیب و غریب در فاصله یک هزار کیلومتری از قطب شمال (در منطقه سوالبارد)، عنوان جایگاه روز قیامت را گرفت. وظیفه اصلی این بانک حفظ دانه های گیاهان مفید برای زمانی است که شرایط آب و هوایی به شدت تغییر کند و یا منابع طبیعی در اثر جنگ و بلایای طبیعی از بین بروند. ظاهرا، کسی به طور رسمی از پایان دنیا صبحت نمی کرد،‌اما کارشناسان و تحلیل گرانی که مشغول بررسی هزینه های کلان و سرمایه گذاری میلیونی هستند، به کنایه از نگرانی افراد نسبت به مساله پایان دنیا سخن می گفتند.

  امروز در این مخزن زیرزمینی نزدیک به 268 هزار گونه دانه های مختلف ذرت، گندم، جو، سیب زمینی، بادمجان و پیاز وجود دارد. کارشناسان همچنان می گویند که شرایط موجود در این مخزن زیرزمینی امکان حفظ دانه ها بیش از 10 هزار سال را فراهم می سازد. این مخزن دارای دیواره هایی از جنس آهن و بتون بوده و در عمق 130 متری مهر و موم شده است. دمای حرارت در این مخزن از منفی 18 درجه بالاتر نمی رود.

  برزیل

  خبر پایان دنیا برای ساکنین شهر جنوبی برزیل به نام سان فرانسیسکو دی پائول غافل گیر کننده نبود. شهردار این شهر آمادگی برای این فاجعه را از مدت ها پیش آغاز کرده است. دیسیو کولا شهردار سانفرانسیسکو کاملا قاطعانه عمل کرده و ساختمانی برای سپری کردن سه تا چهار ماه زندگی بنا نموده است. وی این کار را انجام داد تا به عنوان الگو برای مردم شهر باشد. شهردار خطاب به مردم بیان کرد که در کشورهای پیشرفته از مدت ها پیش همه آماده شده اند.

  سان فرانسیسکو در ارتفاع 907 متری از سطح دریا قرار گرفته است. به همین خاطر منطقه ای ایده آل برای فرار از بالارفتن سطح آب اقیانوس و یا سونامی های عظیم محسوب می شود. دسیو کولا به منطقه مناسب جغرافیایی این شهر افتخار می کند اما اطمینان ندارد که ذخایر نمک، برنج، لوبیا و آب های آشامیدنی برای همه مردم کفایت کند و بتوانند از عهده تامین مایحتاج مردم در دوران وقوع فاجعه برآیند.

  چین

  کشوری با جمعیت انبوه نیز نتوانسته بی تفاوت از کنار این مساله عبور کند. یک سال پیش اخباری منتشر شد که همه متوجه شدند دولت شانگهای در حال ساخت یک پناهگاه بسیار بزرگ برای پایان دنیا است. سه پناهگاه به مساحت بیش از 20 هزار متر مربع می تواند نزدیک به 20 هزار تن را در 30 روز حفظ کند. این ابتکار دولت چین از طریق تلویزیون ماهواره ای در شانگهای اعلام شد. پس از آن دولت تمام اطلاعات مربوط به این جریان را تکذیب کرده و گفت که این بنا یک پروژه معمولی برای تامین امنیت شهروندان است. محل احداث این بنا هنوز مشخص نیست.

  عجب شایعه بزرگی راه انداختن هرکسیو تو فکر میبره ولی نگران نباشید بلاخره مهندسا یا راهیو میابند یا میسازن اگه درست گفته باشم!!! اونم مهندسای بهداشتی!  تعداد بازديد : 57
  نظرات()

  مطالب مرتبط

  دانلود مجموعه پوستر های ایمنی
  .............وضعیت سروس
  ...
  .............سوال تست هوش!!!!
  هر جا بویِ تو را میدهد !!
  .................دستور العمل ارزیابی شنوایی کارگران.............
  .......................زندگی در خابگاه................
  ............ اندکی تامل !!
  ....مژده ..........مژده...
  خدایا این فوتبال را از ما مگیر !!! ( مسعود باسره )

  بخش نظرات این مطلب

  این نظر توسط کیژان در تاریخ 1391/9/29 و 10:25 دقیقه ارسال شده است

  مطلب قشنگی
  ولی اگه بهتر نگاه کنیم می بینیم تحصیل کرده هامون خیلی باور کردن
  پاسخ : به نظر منم یه شایعه بزگه که مطمئنا سودهای کلانی واسه بعضیا داره یه جور شیادی به روش مدرن


  نام
  ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
  وبسایت
  :) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
  نظر خصوصی
  مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
  کد امنیتی
  کلیه حقوق مادی و معنوی نزد (( بهداشت حرفه ای کرمانشاه )) محفوظ بوده و هرگونه کپی برداری از مطالب پیگرد قانونی دارد.
  طراحی از آواسایت ترجمه از قالب گراف

  nohtani, نهتانی , nohtany ,